Hakkımızda

Egem Mantar İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde bulunan Ege Mantar 1400 metrekaresi kapalı son teknoloji çadırlarda olmak üzere 10.000 metrekare açık alanda tamamen hijyenik koşullarda el değmeden istiridye mantarı üretim yapan ve yeni üreticilere destek olan tarım firmasıdır, 2019 yılında gelişime ara vermeyen işletmemiz üretim alanını ve Kompost üretim tesisini 2020 yılı başında 3000m2 kapalı alana çıkarmak için inşaat ve projesine başlamış bulunmaktadır.

Sosyal Medya linklerimiz:

    

18 thoughts on “Hakkımızda

 1. Merhaba
  İstiridye mantarını size toptan olarak satmak istediğimizde kg fiyatını ne kadardan alıyorsunuz ? Şu an ki güncel fiyatı ne kadar ?

 2. Hocam merhabalar.. Ürettiğimiz istiridye mantarını size toptan olarak satmak istediğimizde kg fiyatına ne kadar fiyat biçiyorsunuz?

 3. merhaba çağdaş bey biz istiridye yetiştiriciliğine başlamayı düşünüyoruz sizden öğrenmek istediğim yetiştirdiğimiz ürünleri satacak yerdir. siz yetiştirdiğimiz ürünlerin satışı için yardımcı oluyor musunuz…

 4. Çağdaş abi instağram dan size dm attım bakarsanız cok iyi olur acilll bilgilerinizle aydınlanmam lazım.

 5. Merhaba çağdaş bey ben evimin alt katında başlangıç olarak ufak bir yerde yapıcağım bazı yorumlarda satışta destek verdiğinizi söylüyorsunuz üretilen ürünleri Toptanmı almakta bulunuyorsunuz ?

 6. merhaba çağdaş bey ben ankarada istiridye mantarı tesisi kurmak istiyorumm devletten destek alıcam 2 ay içinde .
  burada araştırdım ama hiç toptancı bulamadım bulduğumda almak istemiyo
  ben bunu kime satıcam siz alıyomusunz ?

 7. Merhaba çağdaş bey ben ormancılık ve orman ürünleri bölümünden yeni mezun oldum ve girişimcilik desteğiyle istirdye üretimine adım atmayı planlıyorum bursada yaşıyan genç bi kardeşinizim sizin bana öneriniz nedir hiç düşünmeden adım atmalımıyım bu işe hayel kırıklığı yaşarmıyım sizce ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir