25m2 de mantar yetiştiriciliği Tecrübe odası

3

Tarafımıza çokça sorulan bir konuda evimin bir odası ya da bodrum benzeri 25-30 m2 lik alanlarda mantar yetiştirebilir miyim oluyor.

Bu sorulara çözüm bulmak ve ister ek gelir elde etmek isteyen ister kendisine ar-ge odası yapmak isteyen üreticilere destek olmak amacıyla tecrübe paketimizi sizlere sunuyoruz, gelin şimdi Paketi ayrıntılı inceleyelim.

İçerik:

1-Odanızın nemini ölçebildiğiniz sensör havalandırma ve nemlendirmeyi otomatik çalıştırabileceğiniz zamanlayıcılı bir otomasyon panosu

2- Direk çeşme bağlantısı ile çalışabilen nemlendirme hortum ve Nozzle takımı

3- Aydınlatma takımı

4- Havalandırma ekipmanları

5- Demonte demir Kompost yaslama sistemi

6- istiridye-Shiitake eğitim paketi

7- Neme dayanıklı 12.000BTU Klima

Paket fiyatı:

Tecrübe paketimiz Kompost hariç 12.500TLdir.

3 thoughts on “25m2 de mantar yetiştiriciliği Tecrübe odası

  1. 6. gün elime ulaştı teşekkürler kurulum konusunda da telefon desteğiniz için teşekkürler 1 adet elektrik prizine tüm sistemi bağlayabildim klima hariç kurulum parası vermenize gerek yok.

    1. Sertaç Bey bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, kompost hazırlama konusunda da eğitim paketi haricinde sormak istediğiniz sorularınız varsa yardımcı olabiliriz.

    2. Ne durumdasınız peki, mahsul ve verimle ilgili tekrar bilgi akışı olmamış. Deneyiminizi paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İstiridye Mantarı yetiştiriciliğinin geleceği

Pts Ara 23 , 2019
Bu makalemizde istiridye Mantarı işi gerçekten anlatıldığı kadar karlı bir işmi yoksa zaman zaman saman alevi gibi ortaya çıkan meslekler gibi kısa sürede kendisini tüketecek bir işmi, gelecekte bu işi yapanları bekleyen zorluklar varmı gibi sorulara cevap vermeye çalışacağım. Öncelikle bilmenizi isterim ki istiridye Mantarı yetiştiriciliği asla bir saadet zinciri […]