8 thoughts on “İstiridye mantarı üretim odalarimizdan fotoğraflar

  1. Çağdaş bey merhaba ben kayseri düşünüyorum düşük maliyetli nasıl bir yol izleye biliriz yorumlarınızın genelini dinledim ve bir çok video izledim ama hepsi birbirinden farklı bunun için devlet hibe desteği var mı bununla ilgili bilginix var mı

    1. Ali Bey Merhaba düşük maliyet size kazanç düşüklüğü olarak geri dönebilir dikkat edilmesi gerekli Hibe ve destekler için bölgenizdeki İlçe tarım kuruluşuna uğramanızı öneririm mutlaka ayrıntılı bilgilendirme yapacaklardır.

  2. Sakaryada kendi çadırımızı kurdukgerekli malzeme teminini yaptık, fakat uzun süredir tamamlayamadık. Kompozit temininde ve mahsul alımında beraber çalışma imkanımız var mıdır? Sakaryada tedarikçiniz var mı?

  3. Selamlar izmirin buca ilcesinde mantar uretim tesisi kurmak istiyorum boyle bir yatirimi sizinle yapmamiz durumunda mahsul alim garantisi verebilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kuluçka(sarım) döneminde yapılması gerekenler

Çar May 3 , 2017
Kuluçka dönemi Kompostlara miselleri ekildiği anda başlar miselimizin cinsine, kompost hazırlama metodumuza ve içeride sağladığımız iklim şartlarına göre 10 gün ile 30 gün arasında devam eder. Bu dönem bizim en dikkatli olmamız gereken dönemdir, Kompostların gelişim yani kuluçka odasına aldığımız andan itibaren 24 saat içerisinde miseller hareketlenmeye başlar ve kompost […]