Fiyat Listemiz

İstiridye mantarı paket 0.400 gr’lık paketde Paket / 6 TL
Kuzu göbeği mantarı (kurutulmuş) 500gr 930 TL
 İstiridye mantarı dökme (Toptan  satışlarda geçerlidir en az 50kg) 5 kg’lık kasada Kg /9 TL
Kurutulmuş Shiitake mantarı (özel ekipmanlarımız ile hızlı kurutma yapılmaktadır) 1kg’lık paket 450 TL
Kuzu Göbeği Mantarı (kurutulmuş) 100 gr 250 TL
Deneme Kompost Kiti (Shiitake Mantarı) Yakında…  
İstiridye mantarı kompostu Kg Kg / 1 TL
Shiitake mantarı kompostu Kg Kg / 3 TL
istiridye mantarı kompost torbası (siyah-delikli) Yakında…  
Sıvı klordioksit Yakında… yok
Nemlendirme cihazı fiyatları    
Basınçlı zamanlayıcılı 20 nozzle 0.20m nemlendirme 1 3200 TL
Ulv cihazı 150 m2ye kadar 1 950 TL
Çeşmeye bağlanabilir panolu 50m2 için 1 1200 TL

Telefonla bilgi almak ve sipariş için:

Çağdaş Kasapoğlu : 0534 317 63 17

517 thoughts on “Fiyat Listemiz

 1. İyi günler pazar desteği sağlıyoruz derken biraz açabilir miyiz konuyu yoksa telelfonla mı görüşmemiz gerekiyor direkt ? Malum pazarlama olmadan üretim bir şey ifade etmiyor.

  1. Merhaba Bilal Bey,
   bu işi yapmayı düşündüğünüz lokasyonunuzu yazarsanız buradan da destek olabilirim bölgesel olarak alıcılarımıza yönlendirebiliyor yada direk alım yapabiliyoruz.

 2. Merhaba çağdaş bey ben bu işi yapmak istiyorum Iğdır da bu istiridye mantarı yetişebilir mi? 1 dönüm yerim var su sorunu yok burası adananın Çukurovası yetişirilirse baharda bu işin temelini atmak istiyorum

  1. Merhaba Cemalettin Bey Iğdır’da yetiştiricilik açısından hiç bir problem bulunmamaktadır, her konuda size yardımcı olmak isteriz ne zaman isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 3. Çağdaş Bey sizi tebrik ederim sektöre can veriyorsunuz hem uygun fiyatlarınız hem de bilginizi üşenmeden ve saklamadan bizlere aktarmanızı taktir ediyorum.
  Muğla ortacadan yazıyorum ve 1 dönüm alanda bu işi yapmak istiyorum oda kurulumu ve eğitim için benimle iletişime geçmenizi rica ederim 0553 *** ** **

 4. iyi günler istiridye mantarı yetiştiriciği planımı gerçekleştireceğim bu süreçte bana özellikle pazar aşamasında destek olabilirmisiniz ? sizinle direkt olarak iletişime geçmem mümkünmüdür ?

 5. İyi günler, ben Sakarya Hendek’te 700 metrekarelik alanda bu işi yapmayı düşünüyorum hesaplarıma göre 40-50ton arası istiridye mantarı alabilecek kapasite olduğunu öğrendim fakat pazarlama konusunda yardıma ihtiyacım var. Bana toplu satış yapabileceğim bir yer lazım yardımcı olur musunuz?

   1. Merhaba Kolay Gelsin Öncelikle Ben Genç Bir Girişicimciyim Üretim Konusunda Pek Sıkıntı Çekeceğimi Düşünmüyorum Ancak Pazarlama Konusunda Sıkıntı Olabileceğini Düşünüyorum Bu Konuda Yardımınız Oluyor mu Acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir