Fiyat Listemiz

Egemantar online magaza giriş için tıklayınız…

İstiridye mantarı paket 0.400 gr’lık paketde Paket / 15 TL
Kuzu göbeği mantarı (kurutulmuş) 500gr yakında
 İstiridye mantarı dökme (Toptan  satışlarda geçerlidir en az 50kg) 5 kg’lık kasada Kg /25 TL
Kurutulmuş Shiitake mantarı (özel ekipmanlarımız ile hızlı kurutma yapılmaktadır) 1kg’lık paket 800 TL
Kuzu Göbeği Mantarı (kurutulmuş) 100 gr yakında
Deneme Kompost Kiti (Shiitake Mantarı) Yakında…  
İstiridye mantarı kompostu(min 5ton) Kg Kg / 1,70 TL
Shiitake mantarı kompostu Kg Kg / 3 TL
istiridye mantarı kompost torbası (siyah-delikli) Yakında…  
Sıvı klordioksit Yakında… yok
Nemlendirme cihazı fiyatları    
Basınçlı zamanlayıcılı 20 nozzle 0.20m nemlendirme 1 8900 TL
Ulv cihazı 150 m2ye kadar 1 Yok
Çeşmeye bağlanabilir panolu 50m2 için 1 yok

Telefonla bilgi almak ve sipariş için:

Çağdaş Kasapoğlu : 0534 317 63 17

659 thoughts on “Fiyat Listemiz

  1. Biz tesisi kurmak için herhangi bir temel yada kazı işlemi yapmıyoruz zemin betonuna izin verilmeyen bölgelerde kilit taş üzerine tesis kurulumu yapma imkanımız var bu bilgiler ile bölgenizdeki kuruma bilgi verebilirsiniz size net olarak bilgi vereceklerdir.

 1. Merhaba efendim uzun zamandır sizi takip ediyorum. Yanliz ben Doğma büyüme Almanyadanim… bende Mantar yetiştirmek istiyorum ama bunun için sizin yardımınıza ihtiyacım var…. Almanyaya Kompost ve lazım olan şeyleri gönderebilirmisiniz..???

  Bana dönerseniz sevinirim…

  1. Merhaba Enis Bey;
   Maalesef türkiyeden Almanya’ya kompost gönderme şansımız yok yol geçireceği mesafe ve zaman çok uzun olacağı için kompost için kontamine olma ihtimali çok yüksektir.

   1. istiridye mantari işi yapmak istiyorum 100 m2 den kac lira gelir saglarim birde ürünü satmak sıkıntı olurmu endiselerimiz var bu konuda satamassak diye

   2. Merhaba Hamza Bey;
    Hangi şehirde olduğunuzu bize yazarsanız satış konusunda ne derece destek olacağımızı size yazabiliriz.

 2. Merhaba Çağdaş Bey,

  15 yıl Amerika’da yaşadıktan sonra son 4 yıldır İstanbul Türkiye’de ikamet ediyorum.
  Bu sektöre girip, yetiştirme ve satışını yurt dışındada pazarlamak istiyorum. Bana nasıl yardımcı olursunuz?

  Destek konusunda yardımınızı rica ederim, Arzu ederseniz telefon ile ulaşabilirim size.
  Kolay gelsin

  1. Merhaba Gökhan Bey kafanızda nasıl bir strateji çizdiniz ve benden tam olarak hangi konularda yardım istediğinizi buradan yada whatsapp dan yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 3. Çağdaş bey iyi günler ben KAYSERİDEN yazıyorum.850mt kare yerim var bunun 250 mt karesini mantar yetiştiriciliği yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.ve bu alanda ben günlük ortalam nekadar mantar urete bilirim

  1. Merhaba Yusuf Bey
   250m2 için 2 adet 100er m2 lik profesyonel mantar odası kurabiliriz bu iki odadan ortalama aldığımızda günlük 70-80kg mantar üretebilirsiniz

 4. Merhabalar,
  Uzun süredir sitenizi ve paylaşımlarınızı takip ediyorum. Daha önceden tavuk çiftliği olarak kullanılan ancak 10 yıldır boş duran tavuk çiftliğinde bu işi yapmak istiyoruz. toplam 3 kümesten/yapıdan oluşuyor. İlk etapta 1. kümesten başlamak istiyoruz. 1. Kümes ebatları şu şekilde boy: 25metre en: 9,5metre yükseklik: 3.5metre (tesis pencereli, çatısında havalandırma kanalı mevcut). Yerimiz Antalya Alanya ilçesinde.
  Size ilk sorum şu, bu tesisin izolesini yaparak hiç çadır kullanmadan direk bu tesisi kullanabilir miyiz? (bu sayede çadır masrafımzda olmaz, o masrafı tesisi bakım onarım ve izolasyonunda kullanırız.) İkinci sorum ise sitenizde 100m2 oda için detaylı maliyet analizinizi gördüm, bu tesisi 100er m2 olarak bölmemiz mi iyi olur yoksa direkt 250 m2lik tesisi tek oda olarak kullanabilir miyiz, hangisini tavsiye edersiniz? Son sorum ise eğer direkt 250m2lik tesisten başlanırsa anahtar teslim detaylı fiyat teklifi mail atabilirseniz cok sevinirim (ali*******@gmail.com) Ayrıca bayramdan sonra kardeşim ile birlikte işletmenize ziyarete gelmeyi istiyoruz. Verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.

  1. Merhaba Ali Bey
   Çadır kullanmadan bu yapıyı mantarhaneye çevirebiliriz.
   İstiridye mantarı için m2 başına düşen spor sayısı hesaplandığında ideal oda 100m2dir.
   Detaylı fiyat teklifini size attım.

 5. Merhabalar Çağdaş bey. Afyon İscehisar da 900,00 bahçem var. Bu bahçede genç çiftçi veya kosgeb destekli 3 odalı mantarhane kurmak istiyorum. Ve bu konuda sizinle birlikte çalışmak istiyorum. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir miyim? Teşekkür, iyi günler.0505******

 6. Merhaba hocam,
  iki tane sorum olacak izninizle,
  100m2 lik bir odaya en fazla kaç ton istirdye mantarı kompostu koyabiliriz ve aylık ortalama kaç ton mahsül alırız.
  Kurulumuz size yaptırırsak pazarlama konusunda yardımcı olacağınızı belirtmişsiniz mayıs 2020 için toptan alım fiyatınız yaklaşık kaç TL/kg dir.
  Saygılarımla

 7. Mrblar ben Kahramanmaraş tan yazıyorum elimde 360 kg civarı kuru kuzu göbeği mantarı vardır alım yapmak isteyen 05355188118 den ulaşabilirsiniz

 8. Çağdaş Bey Merhabalar,

  Rize ilçesi için tesis kurmanız mümkün müdür ? Rize’de alıcınız var mı , pazar bulabilir miyiz ? Rize mantar yetiştirmek için uygun mudur ? Bin metrekare düz arazim var . Tam otomasyon her şey dahil bir sistem almak istiyorum . Kompostu, kurulumu , elektirik , zemin , su bağlantısı ve 100 m2 bir çadır . Arazimizde elektirik ve suyumuz mevcut . Anahtarteslim bir sistem içinde komposları ile bize maliyeti ne kadar olur ve ne kadar zamanda tamamlayabilirsiniz ?

  Şimdiden çok teşekkürler ,

  İyi Çalışmalar .

  1. Merhaba Cem Bey
   Türkiye’nin tüm şehirlerine kurulum yapıyoruz, Pazar desteği sağlıyoruz, Rize mantar yetiştirmek için çok uygundur.bu sayfanın en üstündeki fiyatlar sürekli güncellenmektedir.
   1 oda tesis kurulumumuz özel bir durum söz konusu değilse yaklaşık 1 hafta sürmektedir.

 9. Merhabalar izmirde oturuyorum istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum bu iş için çadırın kurulacağı yerin düz olması şartmı?
  ve bunu nasıl pazarlayabilirim alıcı ve talep bulabilirmiyim? iklimi sert geçen bir bölgede faaliyet gösterilebilirmi

   1. Merhabalar,

    Yazılarınızı inceliyorum ve öncelikle tebrik ediyorum. Ama kafama takılan bir soru var. Herkesin sorularını içtenlikle yanıtlıyorsunuz ve çoğu kişiye tedarik ve satış konusunda destek verebileceğinizi söylüyorsunuz. Bu kadar çok alıcı müşteriniz var ise sizler neden mantarhanelerinizi çoğaltarak satışınızı arttırmak yerine insanlara bu konuda destek vereceğinizi söylüyorsunuz. Bu konuda bir sorun olduğunu düşünüyorum ve sanki burada vaat edilen çoğu desteğin havada kalacağını düşünüyorum. Bu işlerin garantisi olmadığını ve her bu işe girenin ürününü kolayca ve kar marjı ile satabileceğini düşünmemekteyim. Bu konuda geri dönüşünüzü beklerim. Sağlıklı günler dilerim.

   2. Ilgaz Hanım Merhaba,
    Biz pazarımız elverdiği ölçüde destek sözü veriyoruz ve bu desteği verebileceğimiz üretimize bunu söz ile değil yazılı anlaşma şeklinde yapıyoruz bu sanırım yeterli bir garantidir.Bu arada Mantarhanelerimizi çoğaltıyoruz yıllar önce bu işe başladığımız m2 ye göre 10 kat büyümüş durumdayız ve tabi ki bu belli bir süreç ve bizde de sonsuz enerji ve sermaye yok maalesef.
    Kaygılarınızı anlıyorum ama neticede bizde bu destek ve yardımları hayır kurumu vasfıyla yapmıyoruz ticari bir firmayız üreticilerimize tesis kuruyor, eğitiyor ve ürün satış desteği veriyoruz ama bunu sonuçta belli bir kazanç karşılığında yapıyoruz.
    Saygılarımla

   3. Ben istiridye mantarı yetiştiriyor Konya’dan toptan alıcısı varsa bana ulasa bilirmisin iz ve acik arazi 32 dönüm yere istiridye mantarı ekecem

   4. Merhaba Mehmet Bey, İstiridye mantarı Öyle açık araziye üstelik 32 dönüm araziye ekilebilen bir ürün değildir modern üretim ve iklimlendirme teknikleri kullanılarak yapılan kapalı bir üretimdir. Tesis kurulumu ve eğitim için sitemizi gezebilir 0534 317 63 17 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 10. Merhabalar hocam,
  İstanbul’un Tepeören ilçesinde bu işe başlamak istiyoruz, yer sıkıntımız yok, su sıkıntımız da yok. Bize sürekli pazar desteği sağlayabilir misiniz? İstanbul için satış fiyatları nerelerde bir fikriniz varmıdır ?

   1. Merhabalar biz tekirdağ da bu işi profesyonel anlam da yapmak istiyoruz makaleleriniz de okudum depo veya oda da yapılabilir diyorsunuz fakat bu işi başka firmalar la konuştum sizinle aynı fikir de değiller hangi seçene gi kullanacağım diye arada kaldım teşekürler

   2. Erhan Bey Gönlünüz nerede huzurlu ise ona inanın ama teknik olarak bu işin nerede yapılıp yapılmayacağını anlatmamı isterseniz buyrun arayın ne zaman isterseniz görüşelim.

 11. Oncelikle Merhabalar kolay gelsin ben orhan ağrının Patnos ilçesinde yapacak bir iş ararken mantar işini gördüm araştırıyorum lakin şu konuda biraz sıkıntım var malum bizim buralarda kış çetin ve soğuk uzun olur bu konuda fikriniz i almak istiyorum bide buralarda pazar konusunda nasıl olur merkez de bahcem var iki dönüm kadar ağaçlarla kaplı bide maliyet ne olur bu konularda yardimci olursanız çok sevinirim şimdi den tşkler 0541 *** ** **

  1. Merhaba Orhan Bey;
   Bölgenize uygun şartlarda tesis kurulumu yapılıp 12 ay üretim yapmanızı sağlayabiliriz, pazar konusunda da birlikte çalışma yapabiliriz, maliyet için sayfamızın üst bölümünde yer alan fiyat listemiz günceldir.

 12. Merhaba bende antalyadayım. uzun zamandır bu işe girmek istiyorum. 3 odalı bi sistem kursak ilk başta. maliyeti ve geri dönüşümü kar marjı aşağı yukarı ne olur? ve ilk başta istiridye mantarı mı? kültür mantarı mı? daha mantıklı olur? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba Ercan Bey;
   Mantarcılıkta para kazanmaya odaya kompostu koyduktan 25-30 gün sonra başlarsınız ve yaklaşık 15-16 ay gibi bir zamanda tesisiniz kendini amorti eder.
   Ben kesinlikle istiridye mantarını öneririm her türlü konu için beni arayabilirsiniz: 0 534 317 63 17 saygılarımla

 13. Merhaba iyi gunler bende istiridye mantari yapmak istiyorum. 100m² alan icin maliyeti nedir kapali alanim var. Sadece icindeki gerekli olan malzemeler ve kompost?

   1. Merhabalar ben kütahyada bodrum katında bu işi yapmak istiyorum acaba bodrum katında uygun olurmu bide pazarlamasını nasıl yapabilirim

 14. slm hocam ben osmaniyede ikamet etmekteyim bu işide senelerdir yapmayı düşünüyorum ama kompost olayı çok karışık hazır kompost bulma imkanı varmı fiyat olarak ne kadar acaba

  1. Meraba 500 ile 750 kilo arası ıstiridye mantarımız vardır gayet kalıteli ve güzeldir 0530 126 63 92 nolu telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz saygılar

   1. Engin Bey mesajınızı telefon numaranız ile birlikte paylaştım ama şehir bilgisi de vermeniz sizin avantajınıza olur saygılarımla

 15. Merhaba bende buişe girmek istiyorum ordu bölgesinde nasıl tavsiye edermisiniz ortalama ton fiyatları alımları nedir

   1. Usta selamun aleyküm. Bu iş öyle değil kg fiyatı 5-6 TL mantarın , pazarda 8-10 TL satılıyor. Öyle kg bu kadar pahalı diye zıplatmayın insanları. Sen 9,5 10 TL demişsin ben sana 8 TL den vereceğim istiridye mantarını, 5 ton var. Alıcı mısın onu söyle?

   2. Ahmet Bey yaklasık 6 sene önce 5 TLden satıyorduk istiridye mantarını, şu dönemde bile ben ve üreticilerim 9 TLden aşağı toptan ürün satmıyoruz.
    Yanlış anlamayın sizin için değil okuyanlar yanlış bilgilenmesin diye cevap yazma gereksinimi duydum yoksa ne bize nede dünyanın en değerli ürünlerinden birine yapılan böyle karalamalara cevap bile vermediğimi herkez bilir.
    Alıcımısın onu söyle yazmışsınız Evet alıcıyım ama sizin yaklaşımınızdaki biri 1 TL yede satsa ürününü almam, insanın önce yaptığı işe saygısı olmalı.

 16. ben antalya aksuda yetiştirmek istiyorum fakat kompostun çok iyi olması gerekiyor .fakat piyasada çok sahtekarlık var.antalyada en iyi kompostu nerelerden alabileceğim firma isimleri alabilirmiyim. antalya merkezde pazarlamasını yapabileceğim yerlerin isimleri hakkında bilgi almak istiyorum Birde antalyanın sıcağında yazında yetiştirebilirmiyim

  1. İllede Antalyadan kompost almak istiyorsanız maalesef bizim bildiğimiz iyi bir kompost üreticisi yok Ürün satışı konusunda üreticilerimize destek olmaktayız, Doğru tesis ve kompost ile 4 mevsim üretim yapabilirsiniz.

   1. Gerçekten sizi tebrik ediyorum hem cevaplarınız çok düzgün hemde konuşmalarınız söylediklerinizin arkasında duruyorsunuz.Bende bu işe girmeyi düşünüyorum girmeden önce araştırma yapmak için sitenize denk geldim ve iyi ki de denk gelmişim.Tekrar tebrik ediyorum 👏👏

 17. İyi Günler Ben 22 Yaşında Üniversite Öğrencisiyim Ankarada Yaşıyorum Bu İşi Yapmak İstiyorum. Ankarada Yetiştirmek İçin yerimiz Var Sayılır Fakat Kış Aylarında Soğuktan Etkilenirmi. Yetişirsem Bile Üretime Başlasam Bile Nerelere Satabilirim Ankaranin Her Yerine Gidebilirim Araç ve seyahat sıkıntım yok. Ankara Mamakta İkamet Ediyorum. Bende Pazarlamadan Yana Sıkıntı Çekiyorum . Şimdiden Vereceğiniz Cevap İçin Teşekkür Ederim

 18. Merhaba Beyfendi kültür mantarı yetiştiriciliği yapıyorum sürekli toptan satış yapabileceğim bir firma arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

 19. İyi günler pazar desteği sağlıyoruz derken biraz açabilir miyiz konuyu yoksa telelfonla mı görüşmemiz gerekiyor direkt ? Malum pazarlama olmadan üretim bir şey ifade etmiyor.

  1. Merhaba Bilal Bey,
   bu işi yapmayı düşündüğünüz lokasyonunuzu yazarsanız buradan da destek olabilirim bölgesel olarak alıcılarımıza yönlendirebiliyor yada direk alım yapabiliyoruz.

   1. Merhaba kolay geldin bende niğde merkezde istiridye mantarı yetiştirip satmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

 20. Merhaba çağdaş bey ben bu işi yapmak istiyorum Iğdır da bu istiridye mantarı yetişebilir mi? 1 dönüm yerim var su sorunu yok burası adananın Çukurovası yetişirilirse baharda bu işin temelini atmak istiyorum

  1. Merhaba Cemalettin Bey Iğdır’da yetiştiricilik açısından hiç bir problem bulunmamaktadır, her konuda size yardımcı olmak isteriz ne zaman isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 21. Çağdaş Bey sizi tebrik ederim sektöre can veriyorsunuz hem uygun fiyatlarınız hem de bilginizi üşenmeden ve saklamadan bizlere aktarmanızı taktir ediyorum.
  Muğla ortacadan yazıyorum ve 1 dönüm alanda bu işi yapmak istiyorum oda kurulumu ve eğitim için benimle iletişime geçmenizi rica ederim 0553 *** ** **

 22. iyi günler istiridye mantarı yetiştiriciği planımı gerçekleştireceğim bu süreçte bana özellikle pazar aşamasında destek olabilirmisiniz ? sizinle direkt olarak iletişime geçmem mümkünmüdür ?

 23. İyi günler, ben Sakarya Hendek’te 700 metrekarelik alanda bu işi yapmayı düşünüyorum hesaplarıma göre 40-50ton arası istiridye mantarı alabilecek kapasite olduğunu öğrendim fakat pazarlama konusunda yardıma ihtiyacım var. Bana toplu satış yapabileceğim bir yer lazım yardımcı olur musunuz?

   1. Merhaba Kolay Gelsin Öncelikle Ben Genç Bir Girişicimciyim Üretim Konusunda Pek Sıkıntı Çekeceğimi Düşünmüyorum Ancak Pazarlama Konusunda Sıkıntı Olabileceğini Düşünüyorum Bu Konuda Yardımınız Oluyor mu Acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir