Hakkımızda

Ege Mantar 2014 yılından beri aktif üreticilik yapan bu işi yapmak isteyen üreticilere tesis kurulumları yapan düzenlediği eğitimler ile yol gösterici olmayı hedeflemiş tarım firmasıdır.

Kurduğumuz tesislerde hedefimiz en yüksek performans ve kaliteyi en uygun fiyat avantajı ile size sunmaktır.

youtube - Hakkımızda twitter - Hakkımızda instagram - Hakkımızda facebook - Hakkımızda

Kısa Tanıtım videomuz:

Youtube kanalımız: egemantar

22 Comments

 1. Çağdaş bey merhaba,
  Öncelikle verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Balıkesir ilinde bu işi yapmayı düşünüyorum. Burada toptan alıcılar var mı ? Siz alım konusunda destek oluyormusunuz ?
  Yıllık bazda düşünüldüğünde 100 m2 bir odadan kaç ton ürün alırız, kaç kez kompost almamız gerekir ?

  1. Merhaba Alperen Bey;
   Balıkesirde toptan alıcımız bulunmaktadır,satış konusunda tüm üreticilerimize destek vermekteyiz.
   Yıllık ortalama 12 ton ürün hasat edersiniz ve ortalama 40 ton kompost alırsınız

 2. Merhaba çağdaş bey 100 metre karelik bir yerden ne kadar mantar toplarız bu işe girmeyi düşünüyorum bursa da yapmayı düşünüyorum satış konusunda orada nasıl bir destek sağlıyosunuz siz aydın da olduğunuz için batma riskim ne kadar eğer tutarsa ne kadar büyüye bilir işletmemiz kazanç olarak yardımcı olurasanız sevinirim

  1. Merhaba Emre Bey,
   100m2 lik bir alanda ayda ortalama 1 ton mantar hasat edersiniz, Bursa’da mantar satışı için destek oluyoruz istanbul’a yakınlığından ötürü ben büyümeyle ilgili bir engel görmüyorum.

   1. Ayda 1 ton toplarsak istanbul ve bursada toptan satış fiyatları nedir satışta destek toptancılarımı bize yönlendiriyosunuz yoksa eğitim mi

    1. İstanbul ve Bursa toptan satış fiyatları 7,5 8 TL civarındadır biz eğitimlerimizde satış ile ilgili sadece nerelere satabileceğinizi anlatıyoruz satış destek konusuna gelince türkiye çapında çalıştığımız toptancılar ile üreticileri buluşturuyoruz.

 3. Hocam merhabalar.. Ürettiğimiz istiridye mantarını size toptan olarak satmak istediğimizde kg fiyatına ne kadar fiyat biçiyorsunuz?

 4. merhaba çağdaş bey biz istiridye yetiştiriciliğine başlamayı düşünüyoruz sizden öğrenmek istediğim yetiştirdiğimiz ürünleri satacak yerdir. siz yetiştirdiğimiz ürünlerin satışı için yardımcı oluyor musunuz…

 5. Çağdaş abi instağram dan size dm attım bakarsanız cok iyi olur acilll bilgilerinizle aydınlanmam lazım.

 6. Merhaba çağdaş bey ben evimin alt katında başlangıç olarak ufak bir yerde yapıcağım bazı yorumlarda satışta destek verdiğinizi söylüyorsunuz üretilen ürünleri Toptanmı almakta bulunuyorsunuz ?

 7. merhaba çağdaş bey ben ankarada istiridye mantarı tesisi kurmak istiyorumm devletten destek alıcam 2 ay içinde .
  burada araştırdım ama hiç toptancı bulamadım bulduğumda almak istemiyo
  ben bunu kime satıcam siz alıyomusunz ?

 8. Merhaba çağdaş bey ben ormancılık ve orman ürünleri bölümünden yeni mezun oldum ve girişimcilik desteğiyle istirdye üretimine adım atmayı planlıyorum bursada yaşıyan genç bi kardeşinizim sizin bana öneriniz nedir hiç düşünmeden adım atmalımıyım bu işe hayel kırıklığı yaşarmıyım sizce ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir