Online İstiridye mantarı yetiştiriciliği eğitimi?

2

Biliyorsunuz uzun süredir İstiridye Mantarı konusunda Aydın bölgesi için eğitimler vermekteyiz fakat Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve hatta dünyanın bir çok ülkesinden talepler gelmekte bu taleplere yetişme imkanımız maalesef yok. Kafamızda bu eğitimin nasıl olması gerektiği hakkında türlü sorular ile ön çalışmalara başladık.

Amacımız herkesin  bu eğitim ile istiridye mantarı üretimi, tesisleri ve kompostu hakkında teknik yeterliliğe sahip olması ve kendi ayaklarının üzerinde durabilen üreticiler.

Eğitim başlıklarını bir sonraki aşamada yine sizinle online etkileşimli şekilde belirleyeceğiniz bir eğitim planlıyoruz.

Değerli Katılımcılarımız anketimize gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz Online eğitim programı için katılım formunu doldurabilirsiniz:

Not: Eğitimin ve katılımcılarımızın ciddiyeti ve sürekliliği için eğitim ücretini 150TL olarak belirledik, eğitim sonunda tüm katılımcılarımıza Katılım belgesi gönderilecektir. Başvuran katılımcılarımız telefon ile aranacaktır.

2 thoughts on “Online İstiridye mantarı yetiştiriciliği eğitimi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Atık kompostların değerlendirilmesi

Per Tem 18 , 2019
Çıkarılan atık kompostların değerlendirilmesi Mantarhaneden dışarı atılan kompostlar cinsine göre işlemden geçirilerek yada direk gübre olarak kullanılabilir. Örneğin saman kompostu ömrünü tamamladığında direk toprak ile birleştirilip protein bazlı organik gübre olarak toprağa değer katmaya başlarken pamuk kompostu ile hazırlanan mantar kompostları bir süre toprak altında bekletilerek çok kuvvetli gübre haline […]