Online istiridye ve shiitake mantarı yetiştiriciliği eğitimi

online istiridye mantari egitimi - Online istiridye ve shiitake mantarı yetiştiriciliği eğitimi

Mantar Okulumuz açılmıştır.

Bir süredir devlet kurumlarında Mantarcılık konusunda Ege bölgesi için eğitimler vermekteyiz. Fakat gördük ki Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve hatta dünyanın bir çok ülkesinden talepler gelmekte bu taleplere yetişme imkanımız fiziksel olarak maalesef yok ama teknoloji tamda burada imdadımıza yetişti ve bu eğitimi internet üzerinden vermeye karar verdik sizde online eğitim programı için katılım formunu doldurup mantar okulumuzun süresiz olarak bir öğrencisi olabilirsiniz. Şimdilik eğitimlerimizde İstiridye mantarı ve Shiitake mantarı konuları işlenmektedir fakat zamanla tüm egzotik mantarların yetiştiriciliği hakkında ayrıntılı bilgiyi okulumuz bünyesine alacağız.

Okulumuz çok yeni açıldığı için ilk 250 öğrencimize teşekkür olarak şu anki mevcut derslerden ve ileride açılacak olan tüm derslerden sınırsız ve süresiz yararlanma hakkı veriyoruz. Eğitimin ve katılımcılarımızın ciddiyeti ve sürekliliği için eğitim ücretini 150TL olarak belirledik, eğitim sonunda tüm katılımcılarımıza Katılım belgesi gönderilecektir. Başvuran katılımcılarımız telefon ile aranacaktır ve eğitim ücretlerini yatırdıktan sonra 1 saat içerisinde giriş bilgileri whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Eğitim platformumuzdan hem videolu ve yazılı anlatımları izleyebilecek hemde dilediğiniz zaman konularımız hakkında online destek hattından faydalanabileceksiniz

Eğitim konuları videomuz:

You may also like...

10 Comments

  1. Eğitim videonuz sadece istiridye mantarı hakkında ama sayfanızda shitake hakkında da bilgi verdiğiniz yazıyor. Egzotik mantarlar hakkında bilgi de içerir mi acaba?

    1. Eğitim paketimizde shiitake mantarınada değiniyoruz ve ileriye dönük eringi, beyaz şapkalı, reishi gibi türleri de ekleyeceğiz ve ilk öğrencilerimiz tüm bu paketlerden ekstra ücret ödemeden faydalanabilecek.

  2. Sırf verdiğiniz cevaplar için bile katılmaya değer konuları herkesin anlayabileceği şekilde anlatmışsınız size buradan tekrar teşekkür etmek istedim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir