Online İstiridye mantarı yetiştiriciliği eğitimi?

Mantar Okulumuz açılmıştır.

Bir süredir devlet kurumlarında Mantarcılık konusunda Ege bölgesi için eğitimler vermekteyiz. Fakat gördük ki Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve hatta dünyanın bir çok ülkesinden talepler gelmekte bu taleplere yetişme imkanımız fiziksel olarak maalesef yok ama teknoloji tamda burada imdadımıza yetişti ve bu eğitimi internet üzerinden vermeye karar verdik sizde online eğitim programı için katılım formunu doldurup mantar okulumuzun süresiz olarak bir öğrencisi olabilirsiniz. Şimdilik eğitimlerimizde İstiridye mantarı ve Shiitake mantarı konuları işlenmektedir fakat zamanla tüm egzotik mantarların yetiştiriciliği hakkında ayrıntılı bilgiyi okulumuz bünyesine alacağız.

Okulumuz çok yeni açıldığı için ilk 250 öğrencimize teşekkür olarak şu anki mevcut derslerden ve ileride açılacak olan tüm derslerden sınırsız ve süresiz yararlanma hakkı veriyoruz. Eğitimin ve katılımcılarımızın ciddiyeti ve sürekliliği için eğitim ücretini 150TL olarak belirledik, eğitim sonunda tüm katılımcılarımıza Katılım belgesi gönderilecektir. Başvuran katılımcılarımız telefon ile aranacaktır ve eğitim ücretlerini yatırdıktan sonra 1 saat içerisinde giriş bilgileri whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Eğitim platformumuzdan hem videolu ve yazılı anlatımları izleyebilecek hemde dilediğiniz zaman konularımız hakkında online destek hattından faydalanabileceksiniz

You may also like...

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir