Online istiridye mantarı yetiştiriciliği eğitimi

online istiridye mantari egitimi - Online istiridye mantarı yetiştiriciliği eğitimi

İstiridye ve Shiitake mantarı eğitimimiz başlamıştır.

Bir süredir devlet kurumlarında İstiridye Mantarı konusunda Aydın bölgesi için eğitimler vermekteyiz. Fakat gördük ki Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve hatta dünyanın bir çok ülkesinden talepler gelmekte bu taleplere yetişme imkanımız fiziksel olarak maalesef yok ama teknoloji tamda burada imdadımıza yetişiyor.

Amacımız bu eğitime katılan herkesin istiridye mantarı üretimi, tesisleri, kompost ve misel hakkında teknik yeterliliğe sahip olması ve kendi ayaklarının üzerinde durabilen üreticilerdir. En alttaki videomuzdan ders konularını izleyebilirsiniz.

Online eğitim programı için katılım formunu doldurabilirsiniz:

Eğitimin ve katılımcılarımızın ciddiyeti ve sürekliliği için eğitim ücretini 150TL olarak belirledik, eğitim sonunda tüm katılımcılarımıza Katılım belgesi gönderilecektir. Başvuran katılımcılarımız telefon ile aranacaktır ve eğitim ücretlerini yatırdıktan sonra 1 saat içerisinde giriş bilgileri whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Eğitim platformumuzdan hem videolu anlatımları izleyebilecek hemde dilediğiniz zaman konularımız hakkında online destek hattından faydalanabilecek siniz

Eğitim konuları videomuz:

You may also like...

4 Comments

  1. Sırf verdiğiniz cevaplar için bile katılmaya değer konuları herkesin anlayabileceği şekilde anlatmışsınız size buradan tekrar teşekkür etmek istedim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir